Bizden Haberler

Öğrencilerimizle İftar Etkinliği Yaptık

ASD'de Etkinlikler Bitmek Bilmez! Zorlu sınav maratonu devam ederken öğrencilerimizi mental açıdan rahatlatabilmek adına bir çok etkinlik yapma gereği duyuyoruz. Düzenlediğimiz iftar yemeğiyle öğrencilerimiz hem kaynaştı hem de sınav streslerini bir nebze olsun üzerlerinden attılar. Bir özel öğretim kursundan daha fazlasıyız.

Başarı Tesadüf Değil Yine 90 Soru Yine 90 Doğru!

Mozaik Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavında 90 Soruda 90 Doğru Yaparak Türkiye 1.si Olan Öğrencimiz İrem Su ÇİNKİÇ'i Tebrik Ederiz. ASD Özel Öğretim Kursu başarılarına her gün bir yenisini eklemeye devam ediyor. Siz de öğrencinizin, sağlam temellerle sınavlara hazırlanmasını istiyorsanız ASD yanınızda!

Dolu Dizgin Devam Eden Maratonumuzda Velilerimizle Bir Araya Geldik

Velilerimizi Ağırladık. Yaklaşan sınavlar öncesinde velilerimizle bir araya gelerek öğrencilerimiz hakkında bilgilendirmeler yaptık.

Erkek Öğrencilerimiz İle Halısaha Etkinliği Düzenledik

ASD'de Aktivite Bitmez! Erkek öğrencilerimiz ve babaları ile halısaha etkinliği düzenledik. Maç sonu kurucumuz Ali Serkan DOĞAN öğrenci ve velilere tatlı ikramında bulundu.

90 Soruda 90 Doğru!

Model Yayınları tarafından gerçekleştirilen Türkiye geneli deneme sınavında, 90 soruda 90 doğru yapıp 500 tam puan alarak Türkiye 1.si olma başarısı gösteren öğrencimiz Alihan KARAGÜL'ü tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz. Türkiye genelinde başarılara imza atmak için bizimle kalın.

Starfen Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı Elazığ İl Birincisi Utku ÖKSÜZ

Starfen Yayınları tarafından Türkiye geneli yapılan deneme sınavında Elazığ il birincisi olan öğrencimiz Utku ÖKSÜZ'ü tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Unutmayın her başarının arkasında sağlam bir ekip çalışması vardır.

Yüzme Sporunda Elazığ İl Birincisi Olan Öğrencimiz Irmak BOLAT

Yüzme sporunda öğrencimiz Irmak BOLAT Elazığ il birinciliği elde etmiştir. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizi her alanda desteklemeye devam ediyoruz.

7. Sınıf Öğrencilerimizle Başarı Yemeği

7. Sınıf öğrencilerimize deneme sınavında gösterdikleri başarıdan dolayı ödül organizasyonu düzenledik.

ASD Özel Öğretim Kursu’ndan Bir Derece Başarısı Daha!

Analiz Yayınları tarafından Türkiye geneli yapılan deneme sınavında, öğrencimiz Muhammet Yusuf IŞIK Türkiye 5.si, Elazığ il 3.sü olma başarısı gösterdi. Öğrencimizi bu başarısından dolayı tebrik ediyoruz. 

8. Sınıflar İçin Moral Motivasyon Gecesi Düzenledik

Yaklaşan sınavların stresinden uzaklaşmaları için 8. sınıf öğrencilerimize moral motivasyon gecesi düzenledik.

7. Sınıflarımıza Yönelik Münazara Etkinliği Gerçekleştirdik

7. sınıflarımıza yönelik "Teknoloji Konulu" münazara etkinliği gerçekleştirdik.

7. Sınıflarımıza Yönelik Moral Etkinliği

Deneme sınavı öncesi 7. sınıflarımıza yönelik moral etkinliği düzenledik. Katılım sağlayan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Veliler Toplantımızdan Kareler

Veliler toplantımızdan kareler.

Yaz Kursumuzu Piknik Etkinliği İle Sonlandırdık

Yaz kursumuzu piknik etkinliği ile sonlandırdık.

Park 23 Sinema ve Yemek Etkinliği

Öğrencilerimizle sinema ve yemek etkinliği yaptık.

2021 LGS Sınavında Yine Rekor Kırdık

2021 LGS Sınavında 32 öğrencimize Fen Lisesi kazandıracak puanı aldırdık.

2020-2021 Öğretim Yılı Sonu Veliler Toplantımızı Gerçekleştirdik

Okulumuzda 2020-2021 eğitim-öğretim yılı yıl sonu Veli Toplantılarımızı Covid19 salgını önlemleri çerçevesinde, velilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirdik.

LGS Sınavı Öncesi Moral ve Motivasyon Pikniği Yaptık

2021 LGS Sınavı öncesi öğrencilerimiz ile Fethi Sekin Mesire Alanında piknik etkinliği gerçekleştirdik.

Etüt ve Soru Çözümleri ile Verimli Bir Hafta Sonu Geçirdik

Hafta sonu öğrencilerimiz ile eksik konuları gidermeye yönelik etüt ve soru çözümleri yaparak geçirdik. Öğrencilerimiz ile yakından ilgilenmek eksiklerini gidermek bizim görevimiz.

7. Sınıflarımıza Yönelik Moral Yemeği Düzenledik

ASD=MOTİVASYON ASD Özel Öğretim Kursu Öğretmenlerimizin de katılımı ile 7. Sınıflarımıza yönelik moral ve motivasyon yemeği düzenledik. Öğrencilerimizi hem öğretmenleri ile hem de arkadaşları ile kaynaştırmak ve önlerinde ki sınav maratonuna en iyi şekilde hazırlanmaları için neler yapacağımızı konuştuk. 

Elazığ Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vedat Demirel’i Ağırladık

Elazığ Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vedat Demiral kursumuza ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Kendilerine ASD Özel Öğretim Kursumuzda neler yaptığımızı, hangi eğitimleri öğrencilerimize sunduğumuzu ve pandemide almış olduğumuz önlemler anlattık. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Yeni Yıla Türkiye Birincisi Çıkartarak Girdik

Özdebir Yayınları Türkiye geneli deneme sınavına 97 bin kişi katıldı. Öğrencimiz Şevval Aydın Türkiye birincisi olarak bizi gururlandırdı. Öğrencimizi, velisini ve emeği geçen öğretenlerimizi tebrik ederiz.

Hoşgeldin 2021

Kıymetli Öğrencilerimiz, Velilerimiz ve Dostlar... Deprem ve Covid 19 Pandemi süreci derken 2020 yılı geride kaldı. Umarız ki yeni yılda dışarıda rahatlıkla dolaşacağımız, yüz yüze görüşebileceğimiz, sağlıklı, mutluluk dolu, huzurlu günlere kavuşmak temennisi ile... Birlikte nice yıllara. 

Kafa Dengi Yayınları Deneme Sınavında 2. lik Bizim

Kafa Dengi Yayınları Türkiye geneli deneme sınavına 10.251 kişi katıldı. Öğrencimiz Eylül Küçükay Türkiye 2. si Elazığ 1. si olarak bizi gururlandırdı. Öğrencimizi, velisini ve emeği geçen öğretenlerimizi tebrik ederiz.

Siz Bize Gelemiyorsanız Biz Size Geliriz

Pandemi kısıtlamalarından dolayı öğrencilerimiz ile derslere ara vermek zorunda kaldık fakat biz bunu bahane etmiyoruz. Öğrencilerimiz ile yakından ilgilenmeye durumlarını sormaya devam ediyoruz. Evlerine kadar gidip ziyaret ettiğimiz öğrencilerimize hem rehberlik ediyor hem de kaynak eksikliklerini gideriyoruz. Online eğitimin yanı sıra yüz yüze gerçekleştirdiğimiz bu 

7. ve 8. Sınıf Öğrencilerimize Canlı Yayında Deneme Yaptık

7. ve 8. Sınıf öğrencilerimizin tamamına deneme kitapçıklarını dağıttık ve hepsi aynı anda canlı yayında deneme sınavına girdi. ASD Özel Öğretim Kursu her zaman 1 adım önde

Uzaktan Eğitim Yakından Takip

Pandemiden dolayı tekrar uzaktan eğitime geçildi. Bizde ASD Özel öğretim Kursu olarak öğrencilerimize uyguladığımız ders programını yakından takip ediyor. Konu anlatımlarına ve soru çözümlerine sıkı bir şekilde devam ediyoruz.

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24 Kasım Öğretmenler Gününde öğrencilerimiz bizi unutmadı. Bizde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız. "Toplumun Düşmanı Cehalet, Cehaletin Düşmanı Öğretmendir" Ali Serkan Doğan - ASD Özel Öğretim Kursu Yön. Kur. Başkanı

ASD Öğrencilerine Büyük Hizmet

Yüz yüze eğitimin yıl sonuna kadar ertelenmesi ile öğrencilerimiz ile yeniden hazır olduğumuz online eğitim sistemine geri döndük. Öğrencilerimiz ile kurduğumuz sıkı ilişki sürekli rehberlik ve program takiplerimiz ile yakından takibe ve sınava en iyi şekilde hazırlamaya devam ediyoruz. 

Haftanın 6 Günü LGS !

ASD Özel Öğretim ve ASD Çocuk Kulübü LGS sınavında başarılı olman için haftanın 6 günü yanında ! Başarıya geçen yolun nereden geçtiğini ve ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Asd Özel Eğitim Kurumu her zaman yanında ! ASD Özel Öğretim ve 

Mezun Öğrencilerimiz ile Bağımızı Koparmıyoruz!

ASD Özel Öğretim kursumuz da 2019 LGS sınavına hazırlanan Türkiye 1. miz İstanbul Erkek Lisesinde öğrenim gören Baran Kaçar ve yine Türkiye derecesi yaparak İzmir Amerikan Koleji'ni %100 kazanan Yusuf Ekin Kola ile bir araya gelerek eski günleri yad ettik. Bizlere bu gururu yaşattıkları ve 

Randevu Sistemi İle Veliler Toplantımızı Gerçekleştirdik

ASD Özel Öğretim ve ASD Çocuk Kulübü olarak "Randevulu Veli Toplantısı" uygulamamızı hayata geçirdik. Velilerimize randevu vererek her biriyle ayrı ayrı detaylı görüşme olanağı oluşturan bu sistem ile daha etkili görüşmeler sağlandı. Çocuklarının daha verimli olabilmesi için yapılması gerekenleri aktardık. Her zaman yenilik ve ilerleme 

Rutin Deneme Sınavımızı Yaptık

Öğrencilerimizin eksiklerini görmeleri açısından rutin olarak deneme sınavları gerçekleştiriyoruz. Sınav sonuçları doğrultusunda öğrencilerimizin eksiği olan alanları nokta atışı olarak belirleyerek, kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Uzman kadromuzun hazırladığı sorular ışığında öğrencilerimizin eğer varsa zayıf yönleri tespit edilerek doğru yönlendirmeler yapıyoruz. Çağdaş ve güncel yöntemleri öğrencilerimizin eğitim 

Yeni Nesil Soruların Tek Adresi

8. Sınıflar arasında "Matematik Alanında Yeni Nesil Sorular" etkinliğinde 1. olan tüm öğrencilerimizi kutlar ve başarılarının devamını dileriz. ASD Özel Öğretim Kursu Saygılarımızla...

Tüm Branşlarda Öğretmen Alımı Yapılacaktır

ASD Özel Öğretim ve ASD Çocuk Kulübünde çalıştırılmak üzere tüm branşlarda öğretmen alımı yapılacaktır. Detaylı bilgi ve CV için; 0506 687 41 67  

LGS Sonuçları Sonrası Öğrenci Velilerimiz Teşekkür Ziyaretinde Bulundular

2020 LGS Sonuçları sonrasında neredeyse tüm velilerimiz kurumumuza gelerek bizlere teşekkürlerini ileterek ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösterdiler. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için bizde tekrar çok teşekkür ederiz. ASD duyulan güveni boşa çıkarmaz!  

2020 LGS Sonuçlarında Rekor Başarı; 40 Fen Lisesi Kazandırdık!

2020 LGS Sonuçlarına göre rekor başarı sağladık. Öğrencilerimizin neredeyse tamamına nitelikli okul kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sonuçlara göre; 40 Fen Lisesi 46 Anadolu Lisesi 15 Proje Okulu ve Sosyal Bilimler Lisesine öğrenci kazandırdık. ASD Özel Öğretim Kursu olarak emeği geçen güçlü öğretmen kadromuza ve bize 

1.KTT Deneme Sınavını Gerçekleştirdik

7. ve 8. Sınıflara yönelik 1.KTT deneme sınavını yoğun bir katılım ile sosyal mesafe kurallarına dikkatli şekilde uyarak gerçekleştirdik.  

ASD Düzenli Ödev Kontrolü Yapar!

ASD Özel Öğretim Kursunda düzenli ödev kontrolümüzü gerçekleştirdik. Özellikle öğrencilerimizin eksik olduğu konuları tespit edip buna göre rehberlik ve ekstra etüt takvimi planladık.  

Radyo 2000 ve Hit FM’de Fatih Özer’in Canlı Yayın Konuğu Olduk

Radyo 2000 ve Hit Fm de Elazığ’ın Fatihi Fatih Özer’in konuğu olan ASD Özel Öğretim Kursu kurucumuz Ali Serkan Doğan LGS sınavına "öğrenciler hazırlanırken nelere dikkat etmeli ve özellikle pandemi sürecini nasıl değerlendirmeli" konularında açıklamalarda bulunduğu faydalı bir program oldu.  

Memursen ve Pertekliler Vakfı Üyelerine Özel İndirim Protokolü İmzaladık

ASD Özel Öğretim Kursu olarak Memursen ve Pertekliler Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile imzaladığımız özel protokol üyelere özel ekstra indirim uygulanacaktır. Liselere hazırlıkta (LGS) hizmet veren Elazığ'ın en fazla fen lisesine öğrenci kazandıran kurumumuzda sizleri de bir kahve içmeye bekliyoruz.   

Şimdi Telafi Zamanı; Yaz Kursumuz Başladı

ASD Özel Öğretimde pandemi dönemi sürecinde görülemeyen 2. dönemi talafi etmek için 7. ve 8. sınıflara yönelik telafi eğitimlerimiz başladı.

LGS 2020 Geride Kaldı; Sonuçlar İçin Heyecanlıyız

Liselere giriş sınavı geride kaldı. Öğrencilerimiz ile yaptığımız görüşmelere göre çok iyi sonuçlar bizi bekliyor.

Ali Serkan Doğan LGS Sınavına Girecek Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi

ASD Özel Öğretim Kursu Yönetim Kurulu Başkanı ve Matematik Öğretmeni Ali Serkan Doğan LGS Sınavına girecek tüm öğrencilere başarılar diledi. Bu yılda öğrencilerinden çok iyi sonuçlar alacağımızdan eminiz dedi.

Covid-19 Önlemlerimizi Alarak Eğitimlere Başladık

3 Haziran 2020 Çarşamba günü itibariyle normalleşme dönemi kapsamında Milli Eğitim Bakanlığının öngördüğü kurallara uyarak eğitimlerimize başladık. Öğrencilerimizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bu bilinç ile tüm kurumumuzu antibaktireyel özellikli ilaçlar ile dezenfekte ettik. Öğrencilerimizin bu süreçte ki kayıplarını gidermek için gayretli çalışmalarımıza kaldığımız yerden 

2020 Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklandı

22-23 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz bursluluk sınavı sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarınızı ve kazanılan burs oranını öğrenmek için sizi ASD Özel Eğitim Kursumuza bekliyoruz.

2020 Bursluluk Sınavı Yapıldı

Kayıt kabul sınavımıza velilerimizin de gelmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Katılımlarından dolayı öğrencilerimize ve velilere teşekkür ederiz.

Kurumlarımıza Sağlam Raporu Verildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları tarafından; ASD Özel Öğretim Kursu ve ASD Çoçuk Kulübü kurumlarımızda yapılan incelemeler neticesinde, "Depremden zarar görmediği ve sağlam olduğu"na dair rapor verilmiştir.  Değerli velilerimiz ve öğrencilerimizin dikkatine;  Kursumuzun başlaması ile öncelikle öğrencilerimize rehber öğretmenlerimiz tarafından gerekli psikolojik destek ve motivasyon 

Analiz Yayınları Türkiye 7. si

Analiz Yayınlarının Türkiye Geneli Gerçekleştirdiği Sınavda Öğrencimiz Enzu Yamaç; Türkiye 7.si  Olarak Bizleri Gururlandırmıştır.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yüksek hedeflerin konulduğu ve başarıldığı sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl geçirmenizi diliyoruz. -ASD GROUP-

ASD 22-23 Şubat 2020 Kayıt Kabul Sınavı

2020 Kayıt Kabul Sınavına Başvuru Yap 4-5-6 ve 7. Sınıflara Yönelik ASD Çocuk Kulübü ve ASD Özel Öğretim Kurslarımızda "Kayıt Kabul Sınavı" Gerçekleştirilecektir. *Sınava Katılım Ücretsizdir. *Kontenjanlar Sınırlıdır. *Lütfen Kayıt Formunu Doldurduktan Sonra "ASD Çocuk Kulübü"ne Gelerek Sınav Giriş Kartınızı Almayı Unutmayın.

Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlarız…

ASD Özel Öğretim Kursu "Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutlar"...  

Karaca Yayınları Deneme Sınavı Başarı Sertifkalarını Takdim Ettik

Karaca Yayınları Deneme Sınavında Dereceye giren öğrencilerimize başarı sertifkalarını takdim ettik.  

Asd Sizi En İyi Ve En Doğru Şekilde Hazırlar…

Asd Özel Öğretim Kursumuzda öğrenim gören tüm öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Biz onlara bakınca ; Hakim, Doktor, Müfettiş, Vali olarak görüyoruz. Bugün burada yarın şehrimizin ve ülkemizin en iyi liselerinde , gelecekte en iyi üniversite ve mesleklerde olacağınıza eminiz... 

Özdebir Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Özdebir Yayınları Gis 1 sınavı 5-6-7. Sınıflar gelişim izleme deneme sınavları başladı. Başvurular kurs merkezinden alınacaktır. Sınav 9 Kasım 2019 Cumartesi Saat 14:00  Asd kurs merkezi ayrıcalığı ile bu önemli sınavı kaçırma! Özdebir Yayınları Lgs 1 Türkiye Geneli Liselere Giriş Sınavı 8 Kasım 2019 Cuma 

Palme Yayınları Deneme Sınavında Türkiye 4. ‘leri ASD’den

"2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılına ASD Özel Öğretim Kursu yine hızlı başladı" Palme Yayınlarının Türkiye geneli gerçekleştirdiği sınavda öğrencilerimiz; "Tuna Gençer ve Elif Alp" Türkiye 4. sü ve Elazığ 1. si olarak bizleri gururlandırdılar. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve güçlü öğretmen kadromuzu kutluyoruz.  

8. Sınıflarımıza Yönelik Düzenli Deneme Sınavlarına Başladık

ASD Özel Öğretim Kursumuzda öğrenim gören LGS grubu öğrencilerimize yönelik deneme sınavları yaparak, öğrencilerimizin açıklarını tespit edip bu açıklarını kapatmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz eksiklerini görüp bu alanlarda ders çalışma programlarını şekillendirmelerine yardımcı oluyoruz.

2020 LGS Sınav Tarihi Açıklandı!

ASD Özel Öğretim Kursumuzda 8. Sınıf öğrencilerimizi yoğun bir şekilde hazırladığımız bu maratonda sınav tarihinin açıklanması ile çalışmalarımıza hız vererek düzenli deneme sınavlarına başladık. Tüm öğrencilerimize 2020 LGS Sınavında Başarılar Dileriz. 2020 LGS Sınavına Başvuru Tarihi: 3-14 Nisan 2020 2020 LGS Sınav Tarihi : 6 

ASD Çocuk Kulübü’nden Sosyal Sorumluluk Projesi

"Minik Kalpler Üşümesin" ASD Çocuk Kulübü öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin destekleri Elazığ'a bağlı köy okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrenciler için yardım kampanyası başlattık. Bu yardım kampanyası ile "bot, mont, kazak" gibi kış malzemelerinin yanı sıra kitap ve kırtasiye yardımları da toplayarak köy okullarımızda ki 

ASD Kurs Merkezi Etüt Çalışmalarımız Başladı

Haftanın hergünü etüt çalışmalarımız ile öğrencilerimizin açığını kapatıyoruz, soru çözümleri ile hızlarını arttırıyoruz.   

2019-2020 Eğitim Öğretim Dönemi İlk Veli Toplantımızı Yaptık

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Veli Toplantısını Düzenledik Velilerimiz İle Tanıştık Velilerimizin Öğrencilerimize ve Bizlere Nasıl Yardımcı Olabileceklerini Konuştuk. Veli, Öğretmen, Okul İşbirliğinin Öğrenci Başarısına Etkilerini Konuştuk. Velilerimizin Düşüncelerini Sorularını Ele Aldık Çözüm Yöntemleri Sunduk Etkili ve Güzel Bir Toplantı Oldu.

8. Sınıf Kayıtlarımız Dolmuştur

8. Sınıf Kayıtlarımız Dolmuştur. Yoğun İlginiz İçin Teşekkür ederiz.

7. ve 8. Sınıf Kayıtlarımız Dolmuştur

7. ve 8. Sınıf Kayıtlarımız Dolmuştur. Yoğun İlginiz İçin Teşekkür ederiz …

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15Kahraman Şehitlerimizi Saygı, Minnet ve Rahmetle Anıyoruz…

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun…

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Kutlu Olsun…

Öğretmen Alım İlanı

Kurumumuzda Çalıştırılmak Üzere Öğretmen Alımı Yapılacaktır!

ASD-Anneler Günü Kutlamamız

İlk Öğretmenlerimiz Annelerdir. Anneler Günü Kutlu Olsun…

Erken Kayıt Dönemi Başladı

 Asd’ ye Erkenden Kayıt Ol Avantajları Kaçırma…

Emniyet Teşkilatımızın 174. yıl dönümü Kutlu Olsun..

Emniyet Teşkilatımızın 174. Yıl Dönümü Kutlu Olsun…

1915 Çanakkale Deniz Zaferimizin 104.yıl Dönümü Kutlu Olsun…

1915 Çanakkale Deniz Zaferimizin 104.yıl Dönümü Kutlu Olsun…

Tıp Bayramı Kutlu Olsun

Geleceğin Doktorlarını Yetiştiriyoruz…

Dünya Pi Günü

14 Mart Dünya Pi Günü…

2019 Kayıt Kabul Sınavı Başvurusu

4. 5. 6. ve 7. Sınıflara Yönelik Kayıt Kabul Sınavımız 9-10 Şubat 2019 tarihinde kursumuzda gerçekleştirilecektir. Kayıtlar online olarak internet sitemiz üzerinden yapılacak olup kontenjanlarımız sınırlıdır. Hemen başvuru yapmak için ekte yer alan linki tıklayıp formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra kurs yetkililerimiz size geri 

İyi Tatiller

Sıkı Bir Tempoda Geçen Birinci Dönemin Sonuna Geldik. Değerli Öğrencilerimiz; Aileniz İle Birlikte Geçirebileceğiniz Sağlıklı, Huzurlu ve Mutlu Bir Tatil Diliyoruz…

KVA (Koray Varol) Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavında ASD Öğrencilerimiz Rekor Kırdı!

KVA Deneme Sınavında Elazığ’da ilk 10’un tamamı ASD Özel Eğitim Kursu Öğrencilerinden oluşmaktadır; 1. Ahmet Mert KILIÇ 2. Elif YAVUZ 3. Belinay TURAN 4. Furkan YAŞAR 5. Ozan ÇETİNER 6. İlbey GÖKYER 7. Elif YAĞLU 8. Nisa KIRTEPE 9. Esmanur ÖZDEMİR 10. Furkan TAŞKIN

Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun

Öğrencimiz F.Elif Yavuz Elazığ İl 1.si Olmuştur.

Özdebir Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavında Öğrencimiz F.Elif Yavuz Elazığ İl 1.si Olmuştur.

Öğrencimiz Nisa Kırtepe Elazığ İl 1.si Türkiye 3.sü olmuştur.

Yanıt Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavında Öğrencimiz Nisa Kırtepe Elazığ İl 1.si Türkiye 3.sü olmuştur.

2022 LGS SINAVI 16 Gün 20 Saat 56 Dakika 37 Saniye