Biz Kimiz

ASD Özel Eğitim kursu Milli Eğitim Bakanlığının izni ile 2014 yılında kurulmuştur. Merkezimiz 800 m olup “Kurs Merkezine” uygun olarak tasarlanmıştır Öğrenciler için temiz, güvenilir, huzurlu bir ortam oluşturulmuştur.

Kurumumuzda deneyimli Öğretmenlerimiz çağdaş ve geleceğe daha emin bakan bir nesil yetiştirmeyi hedefler. Bizler çocuklarımızın her türlü sorunlarında ve ihtiyaçlarında yanlarındayız. Biz en değerli varlığınızı, bize emanet ettiğinizin bilinci ile hareket ediyoruz.

Ali Serkan DOĞAN
Kurucu

“Öğretmenlik ömür boyu sürecek bir öğrenciliktir.”M. Kemal Atatürk

Vizyonumuz

Biz;

Eğitimi temel ihtiyaç kabul eden,
Öğrencilerine ve velilerine her türlü eğitim fırsatını tanıyan gelişmeyi ve öğrenmeyi karşılıklı olarak destekleyen tüm fikirlere açık olan,
İletişim ve teknolojiye önem veren,
Yüksek moral gücüne sahip,
Her gün daha iyiye ulaşmaya çalışan,

Her veliye, en değerli varlığını bize emanet etmenin güven, huzur ve mutluluğunu yaşatan “ASD Özel Öğretim Kursu” ailesiyiz.

Misyonumuz

Tüm Öğrencilerimizin,

  • Eğitim için en iyi bir şekilde düzenlenmiş bir aile ortamında hoşça vakit geçirmelerine,
  • Sunduğumuz eğitim hizmetlerinden üst düzeyde yararlanmalarına
  • Yarınlara en iyi şekilde hazırlanmanın mutluluğunu yaşamalarına,
  • Yeteneklerini en üst düzeyde geliştirmelerine ortam hazırlanmalı ve destek vermek için varız.

“Eserinin üzerinde imzası olmayan yegane sanatkar öğretmendir.”M. Kemal Atatürk

Değerlerimiz

Bilimsellik, Kaliteli Eğitim, Açıklık ve Şeffaflık, Katılımcılık, Verilere dayalı yönetim, Öğrenen birey, Öğrenen organizasyon, Etkili ve verimli çalışma, Yüksek Motivasyon

Amaçlarımız

Öğrencilerimizin;

Öğrenme sevgisi güçlü, yaşam boyu öğrenen ve öğrendiklerini yaşama aktarabilen bir birey olması nasıl öğreneceğini öğrenmesi, düşünme ve soru çözme becerilerinin olması edindiği bilgi ve becerilerle içinde yaşadığı çevreyi daha iyi yaşanabilir hale getirebilmesi amaçlanmaktadır.